Przydział czynności opiekuńczych i wychowawczych

Policyjne Liceum Ogólnokształcące:

  1. Wychowawca klasy IA – Arkadiusz Herman
  2. Wychowawca klasy IB – Arkadiusz Herman
  3. Wychowawca klasy IIA – Agnieszka Kałuża-Horbaczewska
  4. Wychowawca klasy IIB – Tadeusz Żakieta
  5. Wychowawca klasy IIIA – Andrzej Fijałkowski
  6. Wychowawca klasy IIIB – Krzysztof Straszak

Protokolant – Agnieszka Kałuża-Horbaczewska, Igor Kuc-Mikłaszewicz

Medyczne Liceum Ogólnokształcące:

  1. Wychowawca klasy I – Aneta Łosińska
  2. Wychowawca klasy II (politechniczna) – Maja Frąckowiak
  3. Wychowawca klasy II – Maja Frąckowiak
  4. Wychowawca klasy III – Bartosz Chomicz

Protokolant – Bartosz Norek, Ewa Tomaszewska

Liceum Plastyczne:

  1. Wychowawca klasy I – Natalia Hendrych
  2. Wychowawca klasy II – Anna Wojcieszek
  3. Wychowawca klasy III – Bogdan Jankowski
  4. Wychowawca klasy IV – Ewelina Walczak

Protokolant – Sergiusz Powałka, Natalia Hendrych

Technikum ZSI:

  1. Wychowawca klasy I W –Karolina Matkowska
  2. Wychowawca klasy II W –Magdalena Piniaha
  3. Wychowawca klasy III W –Monika Skwarek
  4. Wychowawca klasy IV W –Ewelina Walczak

Protokolant – Magdalena Piniaha, Karolina Matkowska

Liceum Ogólnokształcące Mistrzostwa Sportowego:

  1. Wychowawca klasy II – Adam Pietras
  2. Wychowawca klasy III – Krzysztof Antonowicz

Protokolant – Adam Pietras, Bronisława Boczoń-Sapeta

Gimnazjum Mistrzostwa Sportowego:

  1. Wychowawca klasy IIA – Karolina Pera
  2. Wychowawca klasy IIB – Karolina Pera
  3. Wychowawca klasy III – Marcin Rusakiewicz

Protokolant – Marcin Rusakiewicz, Wioletta Kowalewska

Szkoła Podstawowa Mistrzostwa Sportowego:

  1. Wychowawca klasy I – Łukasz Schulz

Protokolant – Joanna Wołczyk, Łukasz Schulz

Opiekun samorządu szkolnego – Marcin Kisielewski

Opiekunowie sal:

s. 1 – E. Walczak
s. 2 – K. Antonowicz, A. Fijałkowski
s. 3 – K. Pera
s. 5 – T. Kropiowska
s. 6 – E. Tomaszewska
s. 7 – M. Lelakowska
s. 101 – M. Kisielewski
s. 104 – K. Matkowska
s. 106 – B. Chomicz
s. 107 – M. Frąckowiak
s. 108 – A. Łosińska
s. 109 – A. Prokop, M. Majewski
s. 110 – E. Florek, H. Gołaszewska-Gałat
s. 201 – A. Wojcieszek
s. 202 – N. Hendrych
s. 206 – J. Rzeppka
s. 207 – M. Skwarek
s. 208 – M. Kisielewski, B. Norek
s. 209 – M. Karpińska, S. Powałka
s. 212 – A. Kałuża Horbaczewska
s. foto + ciemnia – J. Wierzbicki
rzeźba – M. Rosa
pr. weterynaryjna I – A. Wnuk
pr. weterynaryjna II – M. Piniaha
pokój nauczycielski – M. Skwarek, B. Norek
pedagog szkolny – M. Siupik
opiekun samorządu szkolnego – M. Kisielewski
wolontariat – M. Lelakowska

 

 

Adres

Zespół Szkół Informatycznych
ul. Koszalińska 9
76-200 Słupsk

Kontakt

Telefon: (0-59) 8456070
e-mail: sekretariat[at]zsi.slupsk.pl