Najlepsza 10-tka szkoły

Zespół Szkół Informatycznych najlepsza 10-tka szkoły w semestrze II w roku szkolnym 2019/2020




 1. Sandra Skurnóg
  3 klasa Liceum Plastycznego
 średnia ocen 5,60
 frekwencja 83,91%
 Wychowawca: Monika Skwarek





 2. Julia Kułakowska
  1a Medycznego Liceum Ogólnokształcącego
 średnia ocen 5,59
 frekwencja 100%
 Wychowawca: Natalia Zakrzewska





 3. Piotr Czerwiński
  7a Szkoła Podstawowa Mistrzostwa Sportowego
 średnia ocen 5,57
 frekwencja 100%
 Wychowawca: Tadeusz Wanat



 4. Wojciech Pawlina
  8 klasa Szkoła Podstawowa Mistrzostwa Sportowego
 średnia ocen 5,56
 frekwencja 100%
 Wychowawca: Maria Lelakowska





 5. Weronika Jarmuł
  3 klasa Technikum Weterynarii
 średnia ocen 5,50
 frekwencja 95 %
 Wychowawca: Marta Malinowska





 6. Mateusz Maćkowiak
  8 klasa Szkoła Podstawowa Mistrzostwa Sportowego
 średnia ocen 5,44
 frekwencja 97 %
 Wychowawca: Maria Lelakowska





 7. Jagoda Dudzińska
  1a Technikum Weterynarii
 średnia ocen 5,40
 frekwencja 95,27 %
 Wychowawca: Maciej Gubernat





 8. Weronika Renka
  1b Liceum Plastycznego
 średnia ocen 5,30
 frekwencja 98,42 %
 Wychowawca: Katarzyna Serafin





 9. Sandra Grybisz
  3 klasa Technikum Weterynarii
 średnia ocen 5,30
 frekwencja 95 %
 Wychowawca: Marta Malinowska





 10. Julia Niemczyk
  2a Liceum Plastycznego
 średnia ocen 5,29
 frekwencja 94,71 %
 Wychowawca: Sergiusz Powałka




Zespół Szkół Informatycznych najlepsza 10-tka szkoły w semestrze I w roku szkolnym 2019/2020




 1. Julia Kułakowska
  1a Medycznego Liceum Ogólnokształcącego
 średnia ocen 5,44
 frekwencja 100%
 Wychowawca: Natalia Zakrzewska





 2. Weronika Jarmuł
  3 klasa Technikum Weterynarii
 średnia ocen 5,33
 frekwencja 89,7 %
 Wychowawca: Marta Malinowska





 3. Sandra Grybisz
  3 klasa Technikum Weterynarii
 średnia ocen 5,27
 frekwencja 79,7 %
 Wychowawca: Marta Malinowska





 4. Kinga Kolosz
  1a Medycznego Liceum Ogólnokształcącego
 średnia ocen 5,26
 frekwencja 99,06 %
 Wychowawca: Natalia Zakrzewska





 5. Jagoda Dudzińska
  1a Technikum Weterynarii
 średnia ocen 5,15
 frekwencja 94,98 %
 Wychowawca: Maciej Gubernat





 6. Wiktoria Borkowska
  3 klasa Policyjnego Liceum Ogólnokształcącego
 średnia ocen 5,09
 frekwencja 95 %
 Wychowawca: Arkadiusz Herman





 7. Kajetan Wójcik
  4 klasa Liceum Plastycznego
 średnia ocen 5,09
 frekwencja 73,73 %
 Wychowawca: Anna Wojcieszek





 8. Sandra Skurnóg
  3 klasa Liceum Plastycznego
 średnia ocen 5,07
 frekwencja 81,86 %
 Wychowawca: Monika Skwarek





 9. Cezary Słupczyński
  1b Medycznego Liceum Ogólnokształcącego
 średnia ocen 5,00
 frekwencja 95,88 %
 Wychowawca: Maja Frąckowiak





 10. Weronika Renka
  1b Liceum Plastycznego
 średnia ocen 5,00
 frekwencja 94,94 %
 Wychowawca: Katarzyna Serafin




Zespół Szkół Informatycznych najlepsza 10-tka szkoły w semestrze II w roku szkolnym 2018/2019




 1. Weronika Jarmuł
  2 klasa Technikum Weterynarii
 średnia ocen 5,59

 Wychowawca: Marta Malinowska





 2. Sandra Skurnóg
  2 klasa Liceum Plastycznego
 średnia ocen 5,47

 Wychowawca: Natalia Hendrych



 3. Wiktoria Borkowska
  2b Policyjnego Liceum Ogólnokształcącego
 średnia ocen 5,45

 Wychowawca: Arkadiusz Herman





 4. Sandra Grybisz
  2 klasa Technikum Weterynarii
 średnia ocen 5,44

 Wychowawca: Marta Malinowska





 5. Alicja Symko
  1 klasa Medycznego Liceum Ogólnokształcącego
 średnia ocen 5,39

 Wychowawca: Bartosz Chomicz








 6. Eliza Galek
  2 klasa Liceum Plastycznego
 średnia ocen 5,36

 Wychowawca: Natalia Hendrych





 7. Martyna Ozdoba
  2 klasa Medycznego Liceum Ogólnokształcącego
 średnia ocen 5,18

 Wychowawca: Aneta Łosińska





 8. Ex aequo Iwona Tulula
  2 klasa Medycznego Liceum Ogólnokształcącego
 średnia ocen 5,18

 Wychowawca: Aneta Łosińska



 9. Milena Mrzygłocka
  2 klasa Liceum Plastycznego
 średnia ocen 5,15

 Wychowawca: Natalia Hendrych




 10. Estera Szklarczyk
  2a Policyjnego Liceum Ogólnokształcącego
 średnia ocen 5,09

 Wychowawca: Arkadiusz Herman






 11. Ex aequo Martyna Kij
  2a Policyjnego Liceum Ogólnokształcącego
 średnia ocen 5,09

 Wychowawca: Arkadiusz Herman




Zespół Szkół Informatycznych najlepsza 10-tka szkoły w semestrze I w roku szkolnym 2018/2019




 1. Sandra Skurnóg
  2 klasa Liceum Plastycznego
 średnia ocen 5,40

 Wychowawca: Natalia Hendrych



 2. Weronika Jarmuł
  2 klasa Technikum Weterynarii
 średnia ocen 5,38

 Wychowawca: Karolina Matkowska





 3. Michał Stępnik
  3 klasa Politechnicznego Liceum Ogólnokształcącego
 średnia ocen 5,20

 Wychowawca: Maja Frąckowiak





 4. Sandra Grybisz
  2 klasa Technikum Weterynarii
 średnia ocen 5,13

 Wychowawca: Karolina Matkowska





 5. Wiktoria Borkowska
  2b Policyjnego Liceum Ogólnokształcącego
 średnia ocen 5,09

 Wychowawca: Arkadiusz Herman





 6. Estera Szklarczyk
  2a Policyjnego Liceum Ogólnokształcącego
 średnia ocen 5,00

 Wychowawca: Arkadiusz Herman







 7. Alicja Symko
  1 klasa Medycznego Liceum Ogólnokształcącego
 średnia ocen 4,94

 Wychowawca: Bartosz Chomicz







 8. Eliza Galek
  2 klasa Liceum Plastycznego
 średnia ocen 4,93

 Wychowawca: Natalia Hendrych




 9. Marta Osojca
  4 klasa Technikum Weterynarii
 średnia ocen 4,92

 Wychowawca: Monika Skwarek


 10. Kajetan Wójcik
  3 klasa Liceum Plastycznego
 średnia ocen 4,86

 Wychowawca: Anna Wojcieszek





Zespół Szkół Informatycznych najlepsza 10-tka szkoły w semestrze II w roku szkolnym 2017/2018




 1. Wiktoria Kadłubańska
  2b Policyjnego Liceum Ogólnokształcącego
 średnia ocen 5,67

 Wychowawca: Tadeusz Żakieta






 2. Daria Welzandt
  2b Policyjnego Liceum Ogólnokształcącego
 średnia ocen 5,60

 Wychowawca: Tadeusz Żakieta




 3. Michał Stępnik
  2 klasa Politechnicznego Liceum Ogólnokształcącego
 średnia ocen 5,60

 Wychowawca: Maja Frąckowiak





 4. Sandra Grybisz
  1 klasa Technikum Weterynarii
 średnia ocen 5,55

 Wychowawca: Karolina Matkowska





 5. Kajetan Wójcik
  2 klasa Liceum Plastycznego
 średnia ocen 5,53

 Wychowawca: Anna Wojcieszek




 6. Weronika Jarmuł
  1 klasa Technikum Weterynarii
 średnia ocen 5,43

 Wychowawca: Karolina Matkowska





 7. Sandra Skurnóg
  1 klasa Liceum Plastycznego
 średnia ocen 5,38

 Wychowawca: Natalia Hendrych



 8. Urszula Mokijewska
  3 klasa Liceum Plastycznego
 średnia ocen 5,29

 Wychowawca: Bogdan Jankowski



 9. Martyna Ozdoba
  1 klasa Medycznego Liceum Ogólnokształcącego
 średnia ocen 5,17


 Wychowawca: Aneta Łosińska




 10. Milena Mrzygłocka
  1b Policyjnego Liceum Ogólnokształcącego
 średnia ocen 5,15

 Wychowawca: Arkadiusz Herman




Zespół Szkół Informatycznych najlepsza 10-tka szkoły w semestrze I w roku szkolnym 2017/2018




 1. Urszula Mokijewska
 3 klasa Liceum Plastycznego
 średnia ocen 5,20

 Wychowawca: Bogdan Jankowski






 2. Wiktoria Kadłubańska
 2b Policyjnego Liceum Ogólnokształcącego
 średnia ocen 5,00

 Wychowawca: Tadeusz Żakieta






 3. Wiktoria Jabłońska
 2a Policyjnego Liceum Ogólnokształcącego
 średnia ocen 5,00

 Wychowawca: Agnieszka Kałuża-Horbaczewska



 4. Karolina Małecka
 3 klasa Liceum Plastycznego
 średnia ocen 5,00

 Wychowawca: Bogdan Jankowski






 5. Sandra Grybisz
 1 klasa Technikum Weterynarii
 średnia ocen 5,00

 Wychowawca: Karolina Matkowska





 6. Weronika Jarmuł
 1 klasa Technikum Weterynarii
 średnia ocen 4,95

 Wychowawca: Karolina Matkowska



 7. Wiktoria Nowacka
 1 klasa Liceum Plastycznego
 średnia ocen 4,95
 Wychowawca: Natalia Hendrych




 8. Sandra Skurnóg
 1 klasa Liceum Plastycznego
 średnia ocen 4,95

 Wychowawca: Natalia Hendrych

 9. Kajetan Wójcik
 2 klasa Liceum Plastycznego
 średnia ocen 4,93

 Wychowawca: Anna Wojcieszek








 10. Michał Stępnik
 2 klasa Politechnicznego Liceum Ogólnokształcącego
 średnia ocen 4,90

 Wychowawca: Maja Frąckowiak






 11. Daria Welzandt
 2b Policyjnego Liceum Ogólnokształcącego
 średnia ocen 4,90

 Wychowawca: Tadeusz Żakieta



Zespół Szkół Informatycznych najlepsza 10-tka szkoły w semestrze II w roku szkolnym 2016/2017




 1. Stępnik Michał
 1 klasa Politechnicznego Liceum Ogólnokształcącego
 średnia ocen 5,47

 Wychowawca: Maja Frąckowiak






 2. Nowicka Alicja
 2a Policyjnego Liceum Ogólnokształcącego
 średnia ocen 5,36

 Wychowawca: Andrzej Fijałkowski






 3. Osojca Marta
 2 klasa Technikum Weterynarii
 średnia ocen 5,25

 Wychowawca: Monika Skwarek






 4. Kadłubańska Wiktoria
 1b Policyjnego Liceum Ogólnokształcącego
 średnia ocen 5,24

 Wychowawca: Tadeusz Żakieta






 5. Pałubicka Łucja
 2 klasa Technikum Weterynarii
 średnia ocen 5,20

 Wychowawca: Monika Skwarek






 6. Kosikowska Dagmara
 3 klasa Technikum Weterynarii
 średnia ocen 5,19

 Wychowawca: Ewelina Walczak






 7. Wójcik Kajetan
 1a Liceum Plastycznego
 średnia ocen 5,15

 Wychowawca: Anna Wojcieszek






 8. Groblewska Aleksandra
 1b Liceum Plastycznego
 średnia ocen 5,10

 Wychowawca: Anna Wojcieszek






 9. Małecka Karolina
 2 klasa Liceum Plastycznego
 średnia ocen 5,08

 Wychowawca: Bogdan Jankowski






 10. Mokijewska Urszula
 2 klasa Liceum Plastycznego
 średnia ocen 5,08

 Wychowawca: Bogdan Jankowski




 

 

Adres

Zespół Szkół Informatycznych
ul. Koszalińska 9
76-200 Słupsk

Kontakt

Telefon: (0-59) 8456070
e-mail: sekretariat@zsi.slupsk.pl