Konsultacje

Nazwisko i imię Termin konsultacji i dyżuru dla rodziców Sala
Andrejańczuk Błażej śr. 7:30-8:00 pokój nauczycielski
Antonowicz Krzysztof śr. 16:00-16:45 2
Boczoń-Sapeta Bronisława czw. 13:30-14:15 - SMS, 16:00-16:45 - TW (co drugi tydzień) pokój nauczycielski
Chomicz Bartosz codziennie od 7:10 106
Chojnacki Andrzej pt. 7:30-8:00 201
Chrzan Aleksandra pt. 13:15-13:30 pokój nauczycielski
Ćmiel Tomasz śr. 15:55-16:40 siłownia Shogun ul. Szczecińska
Duda Joanna pt. 15:05-15:50 212
Florek Ewelina pon. 7:40-8:00 110
  czw. 7:40-8:00 110
Fijałkowski Andrzej śr. 17:20-18:05 pokój nauczycielski
Frąckowiak Maja czw. 14:20-15:05, 16:30-17:15 107
  czw. 15:10-16:30 - koło teatralne 210
Gołaszewska-Gałat Hanna śr. 14:15-15:05, 15:10-15:55 - kl. 3 MLO (po wcześniejszym uzgodnieniu) pokój nauczycielski
  czw. 14:15-15:05 pokój nauczycielski
  pt. 12:30-13:15 - kl. 3 MLO (po wcześniejszym uzgodnieniu) pokój nauczycielski
Górniewicz Piotr czw. 7:00 - 7:45 gabinet trenerów
Grzebieniak Piotr śr. 8:30-8:45, 11:15:11:30, 12:15-12:30 pokój nauczycielski
Hendrych Natalia pon. 11:15-11:30, 12:15:12:30, 13:15-13:30, 15:05-15:50 202
Herman Arkadiusz wt. 7:30-8:00 - podstawy prawa 210
  czw. 7:30-8:00 - podstawy prawa 210
  wt. 16:00-16:30 - techniki interwencji Poradnia
  pt. 16:00-16:30 - techniki interwencji Poradnia
Jankowski Bogdan śr. 12:15-12:30, 13:15-13:30 - kl. 1 LP, 2 LP, 3 LP, 1 MLO, 1 TW, 1 A PLO, 1 B PLO foto
  śr. 14:20-15:20 - kl. 3 LP, 4 LP (co dwa tygodnie) foto
  czw. 12:15-12:30, 14:15-15:00 - kl. 1 LP, 2 LP, 3 LP, 1 MLO, 1 TW, 1 A PLO, 1 B PLO foto
  pt. 11:15-11:30, 13:15-13:30 - kl. 1 LP, 1 MLO, 1 TW, 1 A PLO, 1 B PLO foto
Kaduszkiewicz Marcin wt. 8:00-8:45 pokój nauczycielski
Kałuża-Horbaczewska Agnieszka pn. 14:20-15:55 - pozostałe klasy 212
  pt. 14:20-15:05 - kl. 2 LP 212
Karpińska Maria wt. 7:45-8:00, 11:15-11:30, 12:15-12:30, 15:05-15:25 209
Kisielewski Marcin czw. 15:10-15:55 101
Kolman Andrzej pt. 16:50-17:35 pokój nauczycielski
Kopańska Joanna --- pokój nauczycielski
Kowalewska Wioletta pon. 15:55-16:25 pokój nauczycielski
Kropiowska Tamara pt. 13:13-14:15 - kl. 3 MLO pokój nauczycielski
  wt. 13:30- 14:15 pokój nauczycielski
Kuc-Mikłaszewicz Igor czw. 16:15-17:00 pokój nauczycielski
Lelakowska Maria wt. 16:00-17:30 - kl. 7 SP, 2 A GIM, 2 B GIM, 3 GIM, 2 LOMS, 3 LOMS 7
  śr. 14:20-15:05 - kl. 1 TW, 2 MLO 7
Linder Grażyna czw. 11:15-11:30 pokój nauczycielski
  pierwszy piątek miesiąca 2 godziny wg zapotrzebowania, od godz. 14.30. pokój nauczycielski
Łosińska Aneta czw. 16:30-18:00 108
Majewski Marek czw. 13:20-14:05 pokój nauczycielski
Matkowska Karolina pon. 15:55-16:40 - kl. 1 MLO, 3 A PLO 104
  śr. 15:55-16:40 - 2 PoL, 2 MLO, 2 LOSMS, 3 LP,
3 MLO, 3 BPLO, 1 APLO, 1 BPLO, 1 LP, 1 TW, 4 LP,
3 LOSMS

104
  pt. 15:05-15:50 - kl. 4 TW, 3 TW, 3 GSMS 104
Nielub-Cierniak Idalia czw. 16:05-16:50 3
Norek Bartosz pon. 12:15-13:00 pokój nauczycielski
  śr. 16:00-16:45 pokój nauczycielski
  czw. 15:10-15:55 pokój nauczycielski
  czw. 16:00-16:45 - Koło Hi-Tech pokój nauczycielski
Ostrowski Piotr wt. 15:30-17:00 Sala, ul. Rybacka 5a
Pasieka Walentyna czw. 11:15-11:30, 12:15-12:30, 13:15-13:30 5
Pera Karolina śr. 15:45-16:30 3
  czw. 15:45-16:30 3
Piniaha Magdalena pon. 15:05-15:50 pokój nauczycielski
  śr. 14:15-14:45 pokój nauczycielski
Powałka Sergiusz Koło rysunku i malarstwa: śr. 16:00-17:35 209
  śr. 17:40 - 18:25 209
  czw. 16:50-17:35 209
Pietras Adam pon. 15:10-15:55 Zielona Stadion KS Gryf
  pt. 15:10-15:55 pokój nauczycielski
Prokop Alicja śr. 8:15-8:45 109
  czw. 8:15-8:45 109
Rosa Michał śr. 12:30-13:30 rzeżba
Rusakiewicz Marcin wt. 7:00-8:00 Zielona
Rzeppka Julita wt. 15:10-15:55 - kl. 1 LP, 3 LP, 4 LP, 2 PoLO; 16:00-16:45 - kl. 2 LP, 4 LP 206
Schulz Łukasz czw. 16:00-16:45 Zielona
Skumiał Tatiana czw. 13:15-13:30, 14:15-14:20, 15:05 - 15:40 2
Skwarek Monika pon. 8:00-8:45 - zajęcia rewilidacyjne pokój nauczycielski
  pon. 14:20-15:05 - 3 LP pokój nauczycielski
  pon. 15:05-15:55 - kl. 3 TW, 3 LP, 2 POLO - Matematyczny SOS (CO DWA TYGODNIE) 207
  czw. 13:30-14:15 - kl. 1 MLO 207
  czw. 14:20-15:05 - kl. 1 LP, 3 TW, 3 BPLO, 207
  czw. 15:10-15:55 - kl. 4 LP, 1 LP, 3 TW, 2 PoLO, 3 LP 207
Stawińska-Sikorska Dominika pon. 14:45-15:10 6
  śr. 14:45-15:10 6
Stefański Robert śr. 15:55-16:25 pokój nauczycielski
Stefański Stanisław pon. 7:15-8:00 6
Straszak Krzysztof pt. 13:30-14:15 - kl. 1 BP, 2 BP pokój nauczycielski
  pt. 15:10-15:55 - 3 BP pokój nauczycielski
Szkwarek Małgorzata czw. 11:15-11:30 6
Tomaszewska Ewa wt. 16:00-16:45 pokój nauczycielski
  pt. 14:15-15:00  
Ulrych Maja czw. 14:20-15:05 202
Walczak Ewelina czw. 7:15-8:45 1
Wanat Tadeusz pon. 16:00-16:45 gabinet trenerów
Waraksa Roman  wt. 7:30-8:45 5
Wierzbicki Jerzy pon. 16:00-17:35 foto
Winnicki Dariusz czw. 16:00-16:45 (raz w miesiącu) 2
Wojcieszek Anna pn. 15:05-15:50 201
  wt. 15:05-15:50 201
Wołczyk Joanna wt. 15:10-15:30 202
  czw. 7:35-8:00 2
  pt. 7:35-8:00 202
Wnuk Anna pon. 12:15-12:30, 13:15-13:30  gab. zabiegowy
  wt. 11:15-11:30, 12:15-12:30, 13:15-13:30 gab. zabiegowy
  śr. 12:15-12:30, 13:15-13:30  gab. zabiegowy
  czw. 11:15-11:30, 12:15-12:30, 13:15-13:30 gab. zabiegowy
Zając Robert śr. 13:30-14:15 sekretariat
Ziółkowski Piotr śr. 15:05-15:50  
Żakieta Tadeusz czw. 14:20-15:05 Siłownia Shogun ul. Szczecińska

 

 

 

Adres

Zespół Szkół Informatycznych
ul. Koszalińska 9
76-200 Słupsk

Kontakt

Telefon: (0-59) 8456070
e-mail: sekretariat[at]zsi.slupsk.pl