Nasza kadra

 

Nauczyciele

--> --> --> --> -->
Lp. Nazwisko i imię Nauczane przedmioty
1 Chomicz Bartosz język angielski
2 Cichosz Marzena dietetyka
3 Cierniak Renata język polski
4 Dr Cymek Lidia biologia
5 Fijałkowski Andrzej historia, wos
6 Frąckowiak Maja język polski
7 Gołaszewska-Gałat Hanna chemia
8 Górniewicz Piotr zajęcia sportowe
9 Gubernat Maciej język angielski
10 Herman Arkadiusz podstawy prawa, techniki interwencji
11 Huras Joanna biologia
12 Jankowski Bogdan historia sztuki, plastyka, tehnika
13 Jędrzejczak Weronika fotografia
14 Jurkiewicz-Soroka Urszula język niemiecki
15 Kałuża-Horbaczewska Agnieszka matematyka
16 Kazior Piotr wychowanie fizyczne
17 Kolman Andrzej religia
18 Krawiec Karolina muzyka
19 Kropiowska Tamara biologia
20 Krzyważnia Adam fizyka
21 Kuc-Mikłaszewicz Igor historia, wos
22 Lelakowska Maria matematyka
23 Linder Grażyna fizyka
24 Łosińska Aneta język niemiecki, matematyka
25 Majewski Marek geografia
26 Malinowska Marta choroby i pielęgnacja zwierząt, higiena zwierząt rzeźnych i mięsa, diagnostyka weterynaryjna, pracownia diagnostyczna, pracownia laboratoryjna, pracownia zabiegowa, zajęcia praktyczne
27 Norek Bartosz język angielski
28 Ostrowski Piotr wychowanie fizyczne
29 Pakuła Bartosz historia, wos
30 Pera Karolina język polski
31 Pietras Adam zajęcia sportowe
32 Piniaha Magdalena chów zwierząt, pracownia zootechniczna
33 Powałka Sergiusz rysunek i malarstwo
34 Pstrągowska-Misiuk Zofia język niemiecki
35 Raczyńska Anna edukacja dla bezpieczeństwa
36 Prokop Alicja geografia
37 Rosa Michał rzeźba
38 Rusakiewicz Marcin zajęcia sportowe
39 Samoćko Aneta podstawy przedsiębiorczości
40 Schulz Łukasz zajęcia sportowe
41 Serafin Katarzyna aranżacja przestrzeni
42 Skumiał Tatiana zajęcia artystyczne
43 Skwarek Monika matematyka
44 Smugała Krzysztof informatyka
45 Stawińska-Sikorska Dominika diagnostyka weterynaryjna, pracownia kontroli i nadzoru weterynaryjnego
46 Stec Jadwiga nauka o zdrowiu
47 Stefański Robert podstawy prawa
48 Stefański Stanisław historia, wos
49 Straszak Krzysztof podstawy prewencji
50 Szczepaniak Agata rysunek i malarstwo
51 Sznigirewicz Tomasz zajęcia sportowe
52 Tomaszewska Ewa biologia, anatomia i fizjologia zwierząt
53 Walczak Ewelina język polski, korespondencja sztuk
54 Wanat Tadeusz zajęcia sportowe
55 Wojcieszek Anna aranżacja przestrzeni
56 Zając Robert przepisy ruchu drogowego
57 Zakrzewska Natalia język angielski
58 Żakieta Tadeusz zajęcia sportowe

 

 

Adres

Zespół Szkół Informatycznych
ul. Koszalińska 9
76-200 Słupsk

Kontakt

Telefon: (0-59) 8456070
e-mail: sekretariat[at]zsi.slupsk.pl